Nejžádanější web
Nový copywriter
Nový copywriter ...  nemám problém psát na různorodé téma, kladu důraz na požadavky klienta a texty volím podle marketingové strategie a SEO  ... Detail

6.11.2009 - Zeď článků

Každý, kdo rád píše jen tak pro radost, má možnost nyní vložit svůj článek na takzvanou zeď článků. Prezentujte se tak jako copywriter dalším vzorovým textem kromě toho, který máte u svého profilu.

20.10.2009 - clanky.eu a facebook

CLANKY.EU se staly (jako všechny fanouškovské stránky na facebooku) skupinou - výhodou je, že nám nyní můžete psát vaše názory na naší zeď . Tak na co čekáte?

více
Nejnovější web

Náš tip

Vestavěné skříně jsou silným módním trendem, ale stávají se zároveň hodnotným stylovým doplňkem interiéru. Není tedy divu, že na trhu se s nimi za poslední roky roztrhl pytel. Jak ale poznáte ty kvalitní vestavěné skříně?

Poradíme Vám! Všechno, co Vás může na téma vestavěné skříně zajímat, naleznete na našich stránkách a nejen to! Zabýváme se i dalším velice módním produktem, kterým je infrasauna. Neváhejte a pojďte nahlédnout, co je ve světě nábytku nového.

Zeď - Kultura

Strategie zkreslené reality

Inspirováno knihou Steve Jobs od Waltera Isaacsona

celý článek

Internet je plný filmů

Máte rádi filmy? Pokud ano, jistě víte, že nákup originálních nosičů by vás přišel na velké jmění. Ačkoliv v dnešní době jsou již nosiče cenově dostupné, neustálé nakupování by vás stále nemalou sumu. Právě proto se stal internet vynikajícím zdrojem snímků zdarma. Ne vždy je to zcela legální, z vaší strany je však vše v pořádku. Zákon totiž dovoluje stahování filmů z internetu v případě použití pro vlastní potřebu.

celý článek

Internet jako bezplatný zdroj filmů

Pokud patříte mezi blázny do filmů, jistě potvrdíte, že neustálé nakupování nových a nových médií by vás stálo „majlant“.

celý článek

Internet – studnice filmů

Patříte mezi příznivce filmů, dokumentů a jiných snímků? Pokud ano, pak jistě dáte za pravdu, že neustálý nákup nových nosičů by vás stál „majlant“.

celý článek

Kde hledat filmy? Přece na internetu!

V dnešní době je právě internet skvělým zdrojem pro získání nejrůznějších filmů často bez nutnosti zaplacení jediné koruny.

celý článek

Sexy Designblok

ONA: "Počkej...tady ne..." ON: "Proč? Dyť tu nikdo nechodí!" OBA: Vzájemný úsměv a doteky těl.

celý článek

Z chátrající fary je galerie

celý článek

Přináší příjemnou zábavu

celý článek

Čítanka je na pultech

celý článek

Líbí se dětem

celý článek
Náš tip

Vestavěné skříně Merbau Interiér, s. r. o. figurují na českém trhu již řadu let a za tu dobu si získaly ohromné množství příznivců. Kvalitní, praktické a designové pojetí totiž dokáže uspokojit i nejnáročnějšího zákazníka. Vybrat si lze z desítek dekorů, případně si můžete navrhnout i vlastní! Vestavěné skříně jsou velice flexibilním kusem nábytku, lze je vybavit dalšími doplňky a umístit do nejméně příznivých koutů bytu. Přesvědčte se sami a nahlédněte na naše stránky na téma vestavěné skříně.

Kategorie