Nejžádanější web
Nový copywriter
Nový copywriter ...  nemám problém psát na různorodé téma, kladu důraz na požadavky klienta a texty volím podle marketingové strategie a SEO  ... Detail

6.11.2009 - Zeď článků

Každý, kdo rád píše jen tak pro radost, má možnost nyní vložit svůj článek na takzvanou zeď článků. Prezentujte se tak jako copywriter dalším vzorovým textem kromě toho, který máte u svého profilu.

20.10.2009 - clanky.eu a facebook

CLANKY.EU se staly (jako všechny fanouškovské stránky na facebooku) skupinou - výhodou je, že nám nyní můžete psát vaše názory na naší zeď . Tak na co čekáte?

více
Nejnovější web

Náš tip

Vestavěné skříně jsou silným módním trendem, ale stávají se zároveň hodnotným stylovým doplňkem interiéru. Není tedy divu, že na trhu se s nimi za poslední roky roztrhl pytel. Jak ale poznáte ty kvalitní vestavěné skříně?

Poradíme Vám! Všechno, co Vás může na téma vestavěné skříně zajímat, naleznete na našich stránkách a nejen to! Zabýváme se i dalším velice módním produktem, kterým je infrasauna. Neváhejte a pojďte nahlédnout, co je ve světě nábytku nového.

Nabízím prostor pro článek

Máte tematický blog, webové stránky či kvalitní minisite? Navštěvuje je dostatečný počet návštěvníků? Můžete využít i další formu monetizace svých webů. Tou je uveřejnění tematických PR článků, podle Vašeho zaměření popisujících (většinou tedy kladně…) nějaký produkt, firmu, nebo službu.
 
  • vyberte si z databáze článků ten, který byste rádi uveřejnili na Vašem webu, pomocí kontaktního formuláře kontaktujte autora a dohodněte se na dalších podmínkách.

  • nebo se nechte přímo oslovit skupinou potenciálních zájemců o publikování PR článku na Vašich projektech.

Stačí následující:

  1. Zaregistrovat a přihlásit se
  2. Přidat web do našeho systému
  3. Po přiřazení našeho článku k webu jej vložit na Váš web
  4. V rubrice Mé weby aktivovat web

 
Registrovat