Nejžádanější web
Nový copywriter
Nový copywriter ...  nemám problém psát na různorodé téma, kladu důraz na požadavky klienta a texty volím podle marketingové strategie a SEO  ... Detail

6.11.2009 - Zeď článků

Každý, kdo rád píše jen tak pro radost, má možnost nyní vložit svůj článek na takzvanou zeď článků. Prezentujte se tak jako copywriter dalším vzorovým textem kromě toho, který máte u svého profilu.

20.10.2009 - clanky.eu a facebook

CLANKY.EU se staly (jako všechny fanouškovské stránky na facebooku) skupinou - výhodou je, že nám nyní můžete psát vaše názory na naší zeď . Tak na co čekáte?

více
Nejnovější web

Náš tip

Vestavěné skříně jsou silným módním trendem, ale stávají se zároveň hodnotným stylovým doplňkem interiéru. Není tedy divu, že na trhu se s nimi za poslední roky roztrhl pytel. Jak ale poznáte ty kvalitní vestavěné skříně?

Poradíme Vám! Všechno, co Vás může na téma vestavěné skříně zajímat, naleznete na našich stránkách a nejen to! Zabýváme se i dalším velice módním produktem, kterým je infrasauna. Neváhejte a pojďte nahlédnout, co je ve světě nábytku nového.

Proč psát PR články

 

Jak je již zmíněno v našem článku “co je to PR článek“ PR článek je důležitou formou jak lze organizaci (firmě, společnosti) vylepšit její image a také možností komunikace s potencionálními zákazníky a veřejností.

To hlavní proč psát PR článek však je, že v dnešní době se jedná o jednu z nejlepších a nejúčinějších forem propagace. 

Dalším důvodem proč psát tyto články je především to, že na tematických webových stránkách je možno účinně a cíleně informovat navštěvníky o Vašich službách a značce. PR článek se liší od reklamního banneru tím, že může přivést více uživatelů, kteří se mohou díky PR stát vašimi zákazníky.

Reklama i PR působí celkově na širokou veřejnost, zatímco však reklama pro svou komunikaci s veřejností využívá zásadně masových médií (televize, tisk, rozhlas), tak PR komunikuje i jinými prostředky a hlavně je zaměřeno cíleně na určité tematické weby.