Nejžádanější web
Nový copywriter
Nový copywriter ...  nemám problém psát na různorodé téma, kladu důraz na požadavky klienta a texty volím podle marketingové strategie a SEO  ... Detail

6.11.2009 - Zeď článků

Každý, kdo rád píše jen tak pro radost, má možnost nyní vložit svůj článek na takzvanou zeď článků. Prezentujte se tak jako copywriter dalším vzorovým textem kromě toho, který máte u svého profilu.

20.10.2009 - clanky.eu a facebook

CLANKY.EU se staly (jako všechny fanouškovské stránky na facebooku) skupinou - výhodou je, že nám nyní můžete psát vaše názory na naší zeď . Tak na co čekáte?

více
Nejnovější web

Náš tip

Vestavěné skříně jsou silným módním trendem, ale stávají se zároveň hodnotným stylovým doplňkem interiéru. Není tedy divu, že na trhu se s nimi za poslední roky roztrhl pytel. Jak ale poznáte ty kvalitní vestavěné skříně?

Poradíme Vám! Všechno, co Vás může na téma vestavěné skříně zajímat, naleznete na našich stránkách a nejen to! Zabýváme se i dalším velice módním produktem, kterým je infrasauna. Neváhejte a pojďte nahlédnout, co je ve světě nábytku nového.

Kdo je to copywriter


Víte co je to copywriting a kdo je to copywriter? Víte, že díky copywritingu si můžete vydělat docela slušné peníze a že díky copywriterům se nemusíte “potit“ u PR článku o vaší společnosti (firmě nebo organizaci)?

Copywriter (což je volný překlad spojení slov copy – kopie/předloha a writer - spisovatel/autor) má za úkol psát čtivé a obchodně úspěšné texty. Do jeho tvorby se nejčastěji dají zařadit texty například reklam, PR článků, webových stránek, tiskových zpráv, katalogů a i různé návrhy sloganů a názvů.

Cíl takového copywritera je napsat takový text, který osloví čtenáře a dovede je k požadované akci (objednání produktu/služby apod.).

Copywriting (což se dá přeložit jako psaní úspěšných textů) je činností, při které copywriter píše text, který by měl mít vysoké šance upoutat pozornost čtenářů.

Další možností je web copywriting (psaní textů přímo pro webové stránky). Je důležité si uvědomit, že lidé na internetu webové stránky spíše jen jakoby skenují a hledají rychle potřebné informace. Texty, které se píší přímo pro web mají jiná specifika než obyčejný text - musí být vhodně členěné s dostatečným zvýrazněním klíčových slov, citací, nadpisů apod.