Nejžádanější web
Nový copywriter
Nový copywriter ...  nemám problém psát na různorodé téma, kladu důraz na požadavky klienta a texty volím podle marketingové strategie a SEO  ... Detail

6.11.2009 - Zeď článků

Každý, kdo rád píše jen tak pro radost, má možnost nyní vložit svůj článek na takzvanou zeď článků. Prezentujte se tak jako copywriter dalším vzorovým textem kromě toho, který máte u svého profilu.

20.10.2009 - clanky.eu a facebook

CLANKY.EU se staly (jako všechny fanouškovské stránky na facebooku) skupinou - výhodou je, že nám nyní můžete psát vaše názory na naší zeď . Tak na co čekáte?

více
Nejnovější web

Náš tip

Vestavěné skříně jsou silným módním trendem, ale stávají se zároveň hodnotným stylovým doplňkem interiéru. Není tedy divu, že na trhu se s nimi za poslední roky roztrhl pytel. Jak ale poznáte ty kvalitní vestavěné skříně?

Poradíme Vám! Všechno, co Vás může na téma vestavěné skříně zajímat, naleznete na našich stránkách a nejen to! Zabýváme se i dalším velice módním produktem, kterým je infrasauna. Neváhejte a pojďte nahlédnout, co je ve světě nábytku nového.

Co je to PR článek

 

Zkratka PR (čteno pí ár) je z angličtiny a znamená Public Relations, což lze volně přeložit jako vztahy s veřejností.

Jedná se o nástroje – v tomto případě o článek, kterým se subjekt (například firma) snaží komunikovat se zákazníky a s veřejností celkově.

PR je důležitou složkou sociální kontroly a  komunikace.

Pro PR je nejdůležitější udržet, ale hlavně neustále zlepšovat dobrou image. Public relations se využívají v příkladech jako sdělování informací potencionálním zákazníkům – tím se dá podpořit prodej a případně zlepšit reputace – důležité je získávání zpětné vazby od zákazníků. Díky níž může daná organizace zlepšovat své techniky prodeje.

Na rozdíl od reklamy, která se snaží o krátkodobý prodej služby či produktu se PR soustředí spíše na dlouhodobější cíle jako je celková image společnosti, vztahy a komunikace s cílovými skupinami.