Nejžádanější web
Nový copywriter
Nový copywriter ...  nemám problém psát na různorodé téma, kladu důraz na požadavky klienta a texty volím podle marketingové strategie a SEO  ... Detail

6.11.2009 - Zeď článků

Každý, kdo rád píše jen tak pro radost, má možnost nyní vložit svůj článek na takzvanou zeď článků. Prezentujte se tak jako copywriter dalším vzorovým textem kromě toho, který máte u svého profilu.

20.10.2009 - clanky.eu a facebook

CLANKY.EU se staly (jako všechny fanouškovské stránky na facebooku) skupinou - výhodou je, že nám nyní můžete psát vaše názory na naší zeď . Tak na co čekáte?

více
Nejnovější web

Náš tip

Vestavěné skříně jsou silným módním trendem, ale stávají se zároveň hodnotným stylovým doplňkem interiéru. Není tedy divu, že na trhu se s nimi za poslední roky roztrhl pytel. Jak ale poznáte ty kvalitní vestavěné skříně?

Poradíme Vám! Všechno, co Vás může na téma vestavěné skříně zajímat, naleznete na našich stránkách a nejen to! Zabýváme se i dalším velice módním produktem, kterým je infrasauna. Neváhejte a pojďte nahlédnout, co je ve světě nábytku nového.

FAQ

Je služba Clanky.eu zpoplatněna?
Registrace samotná zpoplatněna není, jedinou podmínkou pro zařazení do katalogu stránek je, že na Vašem webu uveřejníte jeden náš PR článek.

A co registrace do databáze copywriterů?
Ta je rovněž zdarma, pouze si vyhrazujeme právo z Vašeho vzorového článku odkazovat na stránky našich klientů. Profily copywriterů bez vzorového článku (pokud místo vzorového článku napíšete např.: "naše reference najdete zde - odkaz.xx") budou smazány. Rovněž není dovoleno ve vzorovém textu uvádět jakékoli odkazy.