Nejžádanější web
Nový copywriter
Nový copywriter ...  nemám problém psát na různorodé téma, kladu důraz na požadavky klienta a texty volím podle marketingové strategie a SEO  ... Detail

6.11.2009 - Zeď článků

Každý, kdo rád píše jen tak pro radost, má možnost nyní vložit svůj článek na takzvanou zeď článků. Prezentujte se tak jako copywriter dalším vzorovým textem kromě toho, který máte u svého profilu.

20.10.2009 - clanky.eu a facebook

CLANKY.EU se staly (jako všechny fanouškovské stránky na facebooku) skupinou - výhodou je, že nám nyní můžete psát vaše názory na naší zeď . Tak na co čekáte?

více
Nejnovější web

Náš tip

Vestavěné skříně jsou silným módním trendem, ale stávají se zároveň hodnotným stylovým doplňkem interiéru. Není tedy divu, že na trhu se s nimi za poslední roky roztrhl pytel. Jak ale poznáte ty kvalitní vestavěné skříně?

Poradíme Vám! Všechno, co Vás může na téma vestavěné skříně zajímat, naleznete na našich stránkách a nejen to! Zabýváme se i dalším velice módním produktem, kterým je infrasauna. Neváhejte a pojďte nahlédnout, co je ve světě nábytku nového.

Copywriter - Jana Tůmová

copywriter
Jméno:Jana
Přijmení:Tůmová
Cena normostrany:350 Kč
Registrován:2.10.2009
Poslední přihlášení:25.3.2011
Pohlaví:žena
Počet nabídek:21
Vzorový text copywritera

Centrální vysavače 

Nechce se Vám za sebou při vysávání neustále šňůru? Kabel, který se stále někam zamotává a plete. Koho by něco takového neotravovalo. A když se to tak vezme – tak za sebou vlastně stále vláčíte celý vysavač. Těžký a hlučný přístroj. Proto jsou tu centrální vysavače. Prach se špínu z místnosti skutečně vysají – ne jako obyčejné vysavače, které tyto nečistoty pouze přemístí z jednoho místa na jiné. Centrální vysavač je řešení pro takové uživatele, kteří se všech přebitečných šňůr chtějí zbavit. Kteří už nechtějí při každém úklidu vláčet místností vysavač a rozčilovat se když se se jim někde zasekne. Ale zase na druhou stranu -  není centrální vysavač jako centrální vysavač, proto neváhejte zístkat informace na našich stránkách.

Centrální vysávání je americký vynález, který se zrodil před stoletím. Základem takového centrálního vysavače je agregát (sací jednotka s odlučovačem prachu), který je umístěn například v suterénu budovy (technické místnosti, garáži apod.). Od tohoto centrálního vysavače vede takzvaná síť centrálních rozvodů s různými zásuvkami a výstupy v jednotlivých patrech budovy. Tyto výstupy jsou vyvedeny kousek nad podlahou místnosti. Avšak podle přání zákazníka mohou být umístěny i například na chodbách. Samotný centrální vysavač se spíná automaticky po vsunutí hadice do této zásuvky. Ve kterých jsou kontakty o nízkém napětí – 12V. Tato hadice centrálního vysavače je lehká a pružná, takže se s ní snadno manipuluje. To je velikou výhodou těchto přístrojů – pružnost a snadná manipulace. Navíc bývá ukončena teleskopickou tyčí s klasickou hubicí, kartáčem, nebo jiným nástavcem, dle požadavků uživatele. A tato nabídka příslušenství k centrálním vysavačům je opravdu široká. Tato hadice může být například vybavena otočnou rukojetí s ovladačem, který umožní z libovolného místa celý centrání vysavač snadno vypnout. 

Další výhodou je, že neslyšíte žádné otravné ruchy vysavače – slyšíte jen slabé syčení z hadice kterou vysáváte. Takže se z otravného hlučného vysávání stane prakticky tichá a pohodlná činnost.

Pokud se bavíme o čistotě tak musíme zmínit, že díky centrálnímu vysavači v místnosti žádný vzduch nevíří, drobné částečky prachu jsou z vysavače vyvedeny mimo objekt a uvnitř bytu nezůstává nic, co by dráždilo alergiky.

Jana Tůmová

Zpět
Kontaktní formulář: Jana Tůmová


captcha