Nejžádanější web
Nový copywriter
Nový copywriter ...  nemám problém psát na různorodé téma, kladu důraz na požadavky klienta a texty volím podle marketingové strategie a SEO  ... Detail

6.11.2009 - Zeď článků

Každý, kdo rád píše jen tak pro radost, má možnost nyní vložit svůj článek na takzvanou zeď článků. Prezentujte se tak jako copywriter dalším vzorovým textem kromě toho, který máte u svého profilu.

20.10.2009 - clanky.eu a facebook

CLANKY.EU se staly (jako všechny fanouškovské stránky na facebooku) skupinou - výhodou je, že nám nyní můžete psát vaše názory na naší zeď . Tak na co čekáte?

více
Nejnovější web

Náš tip

Vestavěné skříně jsou silným módním trendem, ale stávají se zároveň hodnotným stylovým doplňkem interiéru. Není tedy divu, že na trhu se s nimi za poslední roky roztrhl pytel. Jak ale poznáte ty kvalitní vestavěné skříně?

Poradíme Vám! Všechno, co Vás může na téma vestavěné skříně zajímat, naleznete na našich stránkách a nejen to! Zabýváme se i dalším velice módním produktem, kterým je infrasauna. Neváhejte a pojďte nahlédnout, co je ve světě nábytku nového.

S virtuální kanceláří ušetříte své peníze


Menší podnikatelé a živnostníci si často stěžují, že nemají na svých dokumentech prestižní sídlo, například v Praze. Každý dobře ví, že  je lepší mít sídlo v hlavním městě nebo jeho blízkém okolí a nikoliv v zapadlé vesnici či malém okresním městě. To vše se dá vyřešit velmi jednoduše a to tak, že své sídlo umístíte do virtuální kanceláře. Na zřízení virtuální kanceláře vynaložíte jen minimální náklady a přitom získáte prestižní adresu v Praze a především naprosto jasně dané, minimální fixní náklady na její provoz. 

Jednotlivé nabízené programy
  • MINI-SÍDLO (základní program)
  • PROFI-SÍDLO (standardní program virtuální kanceláře)
  • PROFI-KANCELÁŘ (virtuální kancelář pro náročné klienty)
  • moje PROFI (vlastní konfigurace služeb)
Výhody virtuální kanceláře Praha

Mezi hlavní výhody je, že ušetříte peníze. Nemusíte totiž zbytečně platit například za účetního, asistentku, či marketingového kreativce. Všechny tyto činnosti vám také zajistí virtuální kancelář. A nejen to. Již základní varianta balíčku virtuálního sídla zahrnuje kompletní servis: kontaktní adresu či sídlo společnosti, vlastní pevnou telefonní linku, neomezený příjem a přeposílání korespondence, možnost využití vybavené zasedačky k jednání s úřady či klienty. Naší virtuální kancelář si můžete objednat v centru Prahy, např. na Praze 1, Praze 2, Praze 3. Levnější varianta je možná na Praze 9. Vaši zákazníci za vámi „na dobrou adresu“ mohou přijít bez ohlášení a naši pracovníci virtuální kanceláře se jim budou věnovat.

Informace o aktuálních podmínkách virtuální kanceláře Praha získáte na zákaznické lince 800 880 110, nebo na webových stránkách společnosti Profi-kancelář s.r.o. www.profi-kancelar.cz.

Autor: Lípa Tom
Náš tip

Vestavěné skříně Merbau Interiér, s. r. o. figurují na českém trhu již řadu let a za tu dobu si získaly ohromné množství příznivců. Kvalitní, praktické a designové pojetí totiž dokáže uspokojit i nejnáročnějšího zákazníka. Vybrat si lze z desítek dekorů, případně si můžete navrhnout i vlastní! Vestavěné skříně jsou velice flexibilním kusem nábytku, lze je vybavit dalšími doplňky a umístit do nejméně příznivých koutů bytu. Přesvědčte se sami a nahlédněte na naše stránky na téma vestavěné skříně.

Kategorie