Nejžádanější web
Nový copywriter
Nový copywriter ...  nemám problém psát na různorodé téma, kladu důraz na požadavky klienta a texty volím podle marketingové strategie a SEO  ... Detail

6.11.2009 - Zeď článků

Každý, kdo rád píše jen tak pro radost, má možnost nyní vložit svůj článek na takzvanou zeď článků. Prezentujte se tak jako copywriter dalším vzorovým textem kromě toho, který máte u svého profilu.

20.10.2009 - clanky.eu a facebook

CLANKY.EU se staly (jako všechny fanouškovské stránky na facebooku) skupinou - výhodou je, že nám nyní můžete psát vaše názory na naší zeď . Tak na co čekáte?

více
Nejnovější web

Náš tip

Vestavěné skříně jsou silným módním trendem, ale stávají se zároveň hodnotným stylovým doplňkem interiéru. Není tedy divu, že na trhu se s nimi za poslední roky roztrhl pytel. Jak ale poznáte ty kvalitní vestavěné skříně?

Poradíme Vám! Všechno, co Vás může na téma vestavěné skříně zajímat, naleznete na našich stránkách a nejen to! Zabýváme se i dalším velice módním produktem, kterým je infrasauna. Neváhejte a pojďte nahlédnout, co je ve světě nábytku nového.

Poradenství pro zakládání s.r.o.


Pakliže uvažujete o založení firmy, možná byste měli zvážit možnost najmout si na založení profesionální firmu. Zakládání s.r.o. je administrativně náročné a běžný člověk se může snadno ztratit ve vyhláškách a jejich výkladech, proto je v určitých případech vhodné využít služeb profesionálního poradenství. Zejména také vzhledem k tomu, že dne 1. ledna 2014 vstupuje v platnost nový občanský zákoník a nový zákon o obchodních korporacích, který mění některé kroky založení firmy. Více o založení s.r.o. v roce 2014 zde.

Společnost Profi-kancelář s.r.o. nabízí zkušený tým expertů v oblasti zakládání s.r.o. Specialisté vám poradí v oblasti sjednávání smluv, zápisů u notáře či obchodních podílů. Samotné zakládání s.r.o. je uzpůsobeno pro maximální pohodlí klienta. Zakládání probíhá díky potvrzení o plné moci čistě přes specialisty, kteří za klienta krom samotného podpisu u notáře připraví všechny úřední dokumenty a ušetří zákazníkovi čas a tím i peníze, samozřejmě vše v souladu s právním řádem. Jediná věc, kterou musí klient absolvovat je schůzka u notáře. O vše další se již postarají specialisté.

Pro plynulé a rychlé založení firmy je nejdůležitějším aspektem zkušenost. Dohledat přesný postup pro založení s.r.o. je časově velice náročné a může se nezkušenému zakladateli protáhnout až na několik měsíců. Díky specialistům, kteří ve svém oboru pracují již dlouhodobě, je zakládání společnosti skrze poradenskou firmu záležitost několika dnů. Pokud jednání probíhají podle představ, může být společnost založena již za deset dní. Firma Profi-kancelář s.r.o. se zaručuje za založení společnosti v daném termínu, pokud se tak totiž nestane, obdržíte až 100% slevu na zadanou zakázku.

Kromě možnosti založit novou společnost existuje i možnost, koupit již existující společnost, která zatím nevykonávala žádnou činnost. Výhodou je okamžitá funkčnost společnosti doba, kterou musíte počkat, než se pustíte do samotného podnikání, se tedy radikálně sníží. Pokud si nejste jistí, co obnáší založení či koupě firmy skrz Profi-kancelář s.r.o., můžete samozřejmě vše zdarma prokonzultovat s odborníky. Vše můžete provést z pohodlí domova pomocí internetu na stránkách www.profi-kancelar.cz/nova-firma, kde najdete informace o službách a můžete zde podat objednávku na koupi či založení společnosti.

Autor: Lípa Tom
Náš tip

Vestavěné skříně Merbau Interiér, s. r. o. figurují na českém trhu již řadu let a za tu dobu si získaly ohromné množství příznivců. Kvalitní, praktické a designové pojetí totiž dokáže uspokojit i nejnáročnějšího zákazníka. Vybrat si lze z desítek dekorů, případně si můžete navrhnout i vlastní! Vestavěné skříně jsou velice flexibilním kusem nábytku, lze je vybavit dalšími doplňky a umístit do nejméně příznivých koutů bytu. Přesvědčte se sami a nahlédněte na naše stránky na téma vestavěné skříně.

Kategorie