Nejžádanější web
Nový copywriter
Nový copywriter ...  nemám problém psát na různorodé téma, kladu důraz na požadavky klienta a texty volím podle marketingové strategie a SEO  ... Detail

6.11.2009 - Zeď článků

Každý, kdo rád píše jen tak pro radost, má možnost nyní vložit svůj článek na takzvanou zeď článků. Prezentujte se tak jako copywriter dalším vzorovým textem kromě toho, který máte u svého profilu.

20.10.2009 - clanky.eu a facebook

CLANKY.EU se staly (jako všechny fanouškovské stránky na facebooku) skupinou - výhodou je, že nám nyní můžete psát vaše názory na naší zeď . Tak na co čekáte?

více
Nejnovější web

Náš tip

Vestavěné skříně jsou silným módním trendem, ale stávají se zároveň hodnotným stylovým doplňkem interiéru. Není tedy divu, že na trhu se s nimi za poslední roky roztrhl pytel. Jak ale poznáte ty kvalitní vestavěné skříně?

Poradíme Vám! Všechno, co Vás může na téma vestavěné skříně zajímat, naleznete na našich stránkách a nejen to! Zabýváme se i dalším velice módním produktem, kterým je infrasauna. Neváhejte a pojďte nahlédnout, co je ve světě nábytku nového.

Jak vrátit do WordPressu klasický editor

Ne každému uživateli WordPressu vyhovuje jeho nový editor. Naštěstí lze jednoduše vyměnit za ten klasický.


 
Existuje vícero způsobů, jak vytvořit blog. Ovšem drtivá většina blogerů, kteří to s publikováním obsahu online myslí vážně, používá WordPress.

S příchodem jeho páté verze jsme se dočkali dlouho očekávaného vylepšení. Vývojáři nahradili klasický editor novým. Nazvali jej Gutenberg.

Ten sice nabízí mnoho nových užitečných funkcí, nicméně spousta uživatelů si navykla na původní způsob vytváření příspěvků. Pro ty naštěstí existuje řešení, jak Gutenberg deaktivovat a nahradit ho klasickou verzí editoru.

Dosáhneme toho tak, že si nainstalujeme plugin Classic Editor. Vytvořil jej přímo tým vývojářů WordPressu, takže od něho můžeme očekávat, že bude perfektně plnit svůj účel.

Pokud používáme nějaké starší pluginy, které rozšiřovaly funkčnost klasického editoru, měly by podle autorů stále fungovat.

Co dalšího ještě umí?
  • Administrátoři mají možnost vybrat výchozí editor pro všechny uživatele. To se hodí v případě, že nejsme jediní, kteří využívají přístup do administrace WordPressu.
  • Zároveň jim mohou dovolit, aby si sami zvolili, zda chtějí používat klasický editor nebo dají přednost novějšímu Gutenbergu.
Tyto možnosti nalezneme po kliknutí na položku Nastavení v hlavním menu a následně na Nastavení pro publikování.

Autoři Classic Editoru uvádějí, že jej budou podporovat minimálně do roku 2022 nebo tak dlouho, dokud bude potřeba.
Autor: Šejba Petr
Náš tip

Vestavěné skříně Merbau Interiér, s. r. o. figurují na českém trhu již řadu let a za tu dobu si získaly ohromné množství příznivců. Kvalitní, praktické a designové pojetí totiž dokáže uspokojit i nejnáročnějšího zákazníka. Vybrat si lze z desítek dekorů, případně si můžete navrhnout i vlastní! Vestavěné skříně jsou velice flexibilním kusem nábytku, lze je vybavit dalšími doplňky a umístit do nejméně příznivých koutů bytu. Přesvědčte se sami a nahlédněte na naše stránky na téma vestavěné skříně.

Kategorie