Nejžádanější web
Nový copywriter
Nový copywriter ...  nemám problém psát na různorodé téma, kladu důraz na požadavky klienta a texty volím podle marketingové strategie a SEO  ... Detail

6.11.2009 - Zeď článků

Každý, kdo rád píše jen tak pro radost, má možnost nyní vložit svůj článek na takzvanou zeď článků. Prezentujte se tak jako copywriter dalším vzorovým textem kromě toho, který máte u svého profilu.

20.10.2009 - clanky.eu a facebook

CLANKY.EU se staly (jako všechny fanouškovské stránky na facebooku) skupinou - výhodou je, že nám nyní můžete psát vaše názory na naší zeď . Tak na co čekáte?

více
Nejnovější web

Náš tip

Vestavěné skříně jsou silným módním trendem, ale stávají se zároveň hodnotným stylovým doplňkem interiéru. Není tedy divu, že na trhu se s nimi za poslední roky roztrhl pytel. Jak ale poznáte ty kvalitní vestavěné skříně?

Poradíme Vám! Všechno, co Vás může na téma vestavěné skříně zajímat, naleznete na našich stránkách a nejen to! Zabýváme se i dalším velice módním produktem, kterým je infrasauna. Neváhejte a pojďte nahlédnout, co je ve světě nábytku nového.

Chci, aby se o mně psalo

Článek o Vaší firmě, výrobku či službě je dnes jednou z nejlepších a nejúčinnějších forem propagace.

Pomocí článků na tematickém webu-stránkach lze velmi účinně a cíleně informovat návštěvníky o Vašich službách, značce atd.

Výhodou článků na tematických stránkách je především to, že přivádějí další návštěvníky, které vhodnou prezentací můžeme převést na zákazníky.

Služba clanky.eu tyto formy propagace:

Máte vlastní PR článek?

  • vložte jeho krátký popis do naší databáze článků, připojte k němu cenu, kterou jste ochotni za zveřejnění zaplatit a už jen vyčkejte, dokud se Vám neozve majitel webu, který by jej rád uveřejnil.
  • z katalogu webů si vyberte tematickou skupinu, která odpovídá Vašemu zaměření, a oslovte po registraci majitele webu s publikací článku.

Nemáte vlastní PR článek?

  • oslovte v naší databázi copywriterů autora, který Vám dle vzorového textu nejvíce vyhovuje, a nechte si článek dle svých dispozic napsat přímo na míru.

 

Registrovat